دوشنبه, 1 بهمن 1397

 

مدیرعامل آب منطقه ای لرستان :

 

سال 97 شاهد اتفاقات خوبی در حوزه آب خواهیم بود

مدیرعامل آب منطقه ای لرستان گفت : با تعامل خوب استاندار و مجمع نمایندگان لرستان، در سال ۹۷ شاهد اتفاقات خوبی در حوزه آب خواهیم بود که از اولویت‌های کاری ما در این سال تکمیل شبکه ها و تحویل آب به کشاورزان است .  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای لرستان، رضا میرزایی اظهار داشت: در سال‌های گذشته در کل کشور و به تبع آن در استان لرستان بیشتر روی ساختمان سد ها و ایستگاه های پمپاژ تمرکز بوده و به همین لحاظ شبکه های آبیاری یا شروع نشده و یا از پیشرفت فیزیکی مناسبی برخوردار نیستند.

مدیرعامل آب منطقه‌ای لرستان افزود: یکی از اولویت‌های کاری ما این است که روی شبکه‌های آبیاری پایاب سدها و ایستگاههای پمپاژ متمرکز شده و آنها را در اولویت قرار دهیم.

وی در خصوص شبکه‌های آبیاری لرستان بیان کرد : جلسات متعددی با سازمان جهاد کشاورزی در رابطه با تکمیل شبکه های آبیاری داشتیم و توافقات خوبی نیز حاصل شده است که شبکه‌های ۱ و ۲ را شرکت آب منطقه‌ای و شبکه های ۳ و ۴ را سازمان جهاد کشاورزی همزمان شروع می‌کنند .

 

رضا میرزایی تصریح کرد: شبکه‌های آبیاری ۳ و ۴ سد حوضیان الیگودرز، ایستگاه پمپاژ اسماعیل آباد نورآباد، ایستگاه پمپاژ واشیان و چم مهر پلدختر جزء این توافقات است که به زودی و در اسفندماه سالجاری عملیات اجرایی آن ها آغاز شده و در نیمه اول سال ۱۳۹۷ تکمیل خواهند شد .

میرزایی خاطرنشان کرد: با تعامل خوبی که بین  استاندار لرستان و  مجمع نمایندگان لرستان در مجلس شورای اسلامی و  مدیران دستگاه اجرایی مرتبط با  آب و خاک وجود دارد و برنامه عملیاتی که برای پروژه های کلیدی استان تهیه و تدوین شده است، انشاالله در سال ۹۷ شاهد اتفاقات خوبی در حوزه آب خواهیم بود که نتایج آن تولید اشتغال و حل بخشی از معضل بیکاری استان لرستان خواهد بود.

 

منبع خبر:

دیدگاه کاربران