یکشنبه, 1 بهمن 1396


تماس با ما

خرم آباد – میدان 22 بهمن – بلوار ولیعصر – بالاتر از تقاطع 60 متری –  شرکت آب منطقه ای لرستان

کد پستی : 6814993437

پست الکترونیکی: lsrw(at)lsrw.ir

آمار بازدیدکنندگان
کاربران آنلاین :4
بیشترین بازدید همزمان:37
بازدید امروز :279
بازدید دیروز :684
کل بازدید :476174
میانگین بازدید :477
آخرین به روزرسانی:1396/10/30 09:42:03

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای لرستان ، سیفی بیان داشت : در همه طرح های مطالعاتی شرکت اعم از طرح های تامین آب کشاورزی، شرب و صنعت که شامل طرحهای سدسازی و ایستگاههای پمپاژ آب می باشد رعایت اصول پدافند غیر عامل به عنوان یک ضرورت اساسی به طور کامل رعایت می گردد .

 

وی با اشاره به اینکه در تمام طرحهای شرکت آب منطقه ای لرستان اصول پدافند غیرعامل لحاظ می گردد گفت : در سدهای اجرا شده و یا در حال اجرای این شرکت موضوع خطرات ناشی از شکست سد و پیامدهای بعدی آن از جمله پهنه بندی سیل بررسی می شود تا در زمان ایجاد بحران مدیریت آن دچار سردرگمی نگردد .

 

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان گفت : شرکت در راستای الزام رعایت اصول پدافند غیرعامل اقدام به مطالعه و تکمیل طرح پدافند غیرعامل در سد مروک دورود و تعریف ایجاد سناریو مربوط به زمان بروز خطرات ناشی از شکست سدگردید و همچنین طرح تکمیل شده آبرسانی به شهرهای بروجرد و ازنا مبنی برتجهیزات لازم و اضطراری برای زمان ایجاد بحران مطالعه کامل گردید .

 

وی پیگیری مطالعات ایجاد شبکه رادیویی بین ادارات و پروژه ها و طراحی و اجرای حفاظت الکترونیکی و فیزیکی و سامانه دوربین مداربسته ساختمان مرکزی شرکت و سدهای در حال بهره برداری را از دیگر اقدامات کمیته پدافندغیرعامل شرکت بیان کرد .

 

سیفی با اطلاع از طرح مانور مدیریت بحران،آب شرب شهر دورود گفت : قرارداد مطالعات پدافند غیرعامل در دو طرح ملی استانی انتقال آب به دشت جایدر و طرح کاکارضا منعقد گردیده است .بازدید:830

« اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال »

© تمامی حقوق این وب‌سایت، متعلق به شركت سهامی آب منطقه‌ای لرستان است.  |  تولید و پشتیبانی: گروه دیبا